top of page

THETA HEALING

image00012.jpeg
karolina-grabowska-dJoB6rsIuF8-unsplash.jpg

THETA HEALING

TEKNİĞİ İLE ŞİFA

Vianna Stibal tarafından keşfedilen Theta Healing bir meditasyon tekniği ve spiritüel bir filozofidir. Her şeyin yaratıcısının enerjisine bağlanarak zihin, beden ve ruhu geliştirir. Kendi bedenindeki 24 santimetrelik tümörü yaratıcının enerjisinin gücü ile iyileştiren Vianna, içinden geçtiği bu olağanüstü süreç sonrası kendini bu tekniği insanlarla paylaşmaya, onları eğitmeye ve şifalandırmaya adamıştır.

 

Meditasyon yapıldığında beyin Theta dalgasına otomatik olarak erişir. Theta Healing tekniği ile bilinçli meditasyon yapıldığında her şeyin yaratıcısının enerjisine bağlanırsınız. Bu süreçte fiziksel, ruhsal ve spiritüel iyileşme ve şifalanma başlar. İnsanlar inandığı inançları hayatında deneyimler. Bazı inançlar bizi ileriye götürürken kimisi de geride tutar. Sahip olduğumuz tüm inançlar aslında bize ait bile olmayan, atalarımızdan miras olarak aktarılmış, kısıtlanmış inançlar olabilir.

 

Theta Healing inanç çalışması ile bilinçaltı ve bilincimizdeki kısıtlanmış inançları değiştirebilir, yeni öğretileri önce zihnimize sonra hayatımızda yaratabiliriz. Bu şifa tekniği eski deneyimleri sonlandırarak yeni ve olumlu inanç ve enerjileri hayatınıza çağırmanıza ön ayak olur. Hayatınızda gerçekten arzuladıklarınıza ulaşarak değişim yaratma imkanını size sunar. Eski inanç sistemlerini hücrelerinizden arındırarak yeni düşünceleri ve enerjileri beden, zihin ve ruhunuza işler. Siz dönüşüp değiştikçe etrafınızdaki insanlar da değişir; çünkü aslında hayatınızda karşılaştığınız insanlar sizin zihinsel ve ruhsal durumunuz karşısında bir ayna görevi görür.

 

Yaşam döngünüzde baştan sona değişim yaratma gücüne sahip olan bu teknik, sizi korku dalga boyutundan sevgi dalga boyutuna taşır. Ruhunuzun sadece bedeninizden ibaret değil, çok daha uçsuz bucaksız olduğunu fark edip hissedersiniz. Aydınlanma sürecine giren ruh ayrı hissetmekten uzaklaşır, güven duygusuyla tanışır. Evrendeki her şey ile bir ve bütün hissedersiniz.

BASIC

DNA EĞİTİMİ

Basic DNA Eğitimi aslında Theta Healing’i tanıtan bir eğitimdir. Bu eğitim size düşünce gücünün önemini öğretmenin yanı sıra her şeyin yaratıcısıyla bağlantı kurmayı öğretir. Yaratıcı ile yaratmayı ve bilincinizi yansıtmayı öğrenirsiniz. Bu da size odaklanmış bir zihinle gözlemlemeyi öğretirken insanların alanlarını okuma imkanı tanır.

 

Basic DNA Eğitimi DNA aktivasyonu, sezgisel vücut taraması, gelecek okuması, koruyucu meleklerle iletişim kurma, şifalanma ve inanç sistemlerini yaratıcının gücüyle değiştirmeyi öğretir.

 

Spiritüel anlamda gelişmek istiyorum Theta Healing bana yardımcı olabilir mi?

 

Theta Healing yolculuğuna başlamaya karar verdiğiniz zaman DNA’nız ve hücreleriniz bunu kendiliğinden hisseder. Yaratıcının enerjisine bağlanacağınız bu süreçte bedeniniz farklı yükseklikte bir titreşime geçeceği için doğrudan sezgisel yetenekleriniz açılır ve artar, bu da spiritüel gelişim yolculuğunuzu başlatır. Theta Healing size farkında olmadığınız yeteneklerinizi bilinçli kullanmayı öğreterek ilahi bir güce bağlanmanıza yardımcı olur.

pexels-dziana-hasanbekava-5480787_edited.jpg

THETA HEALING TEKNİĞİ İLE

HANGİ KONULAR ÜZERİNE ÇALIŞABİLİRİZ?

HASTALIKLAR - SAĞLIK - ÇAKRALAR - HORMONLAR - BEDEN - SEZGİSEL DUYULAR

MELEKLER - RUH EŞLERİ - YARATIM - ANKSİYETE - UYKUSUZLUK - DEPRESYON - BOLLUK BEREKET - SEZGİLERİN AÇILMASI

KORKULAR - FOBİLER - SINIRLAYICI İNANÇLAR - GEÇMİŞ - GELECEK - KUTSAL ZAMANLAMA -

AFFETME - KIRGINLIK - KIZGINLIK - ÖFKE

gibi durumlar çalışılabilecek duyguların yalnızca birkaçıdır.

bottom of page